Новини

Назад
Боксер Віктор Петров завоював срібну медаль на турнірі на призи братів Кличків
24.11.2014

У Бердичеві завершився 15-й ювілейний Міжнародний турнір з боксу класу «А» серед молоді на призи братів Кличків, який проходив за підтримки Фонду братів Кличків. Цього року в змаганнях взяли участь майже сотняюних боксерів з чотирьох континентів! Серед країн-учасниць: Україна, Сполучені Штати Америки, Російська Федерація, Китай, Грузія, Туніс, Азербайджан, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Греція, Ізраїль. Фінальні змагання відвідав засновник Фонду братів Кличків, чемпіон світу у надважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко.

Щодо результатів, то у ваговій категорії 60 кг боксер із Тернопільщини майстер спорту України міжнародного класу, вихованець Тернопільської обласної ОДЮСШ «Спартак» Віктор Петров виборов срібну нагороду. Тренує юнака заслужений тренер України Віктор Васильович Петров.

Нагадаємо, що серед титулів цього 16-річного спортсмена із Микулинець такі звання як бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів, чемпіон Європи серед школярів, чемпіон Європи серед юнаків, чемпіон Європи серед юніорів, багаторазовий чемпіон України з боксу серед юнаків.

Додамо, що у командному заліку на цьогорічному турнірі з боксу на призи братів Кличків, маючи в активі 6 золотих, 5 срібних та 6 бронзових медалей, першість здобули українські спортсмени. Кращим боксером турніру став українець Олександр Хижняк, який завоював «золото» у ваговій категорії 75 кг.

Загалом, як повідомляє Федерація боксу України, Міжнародний турнір з боксу серед молоді, який традиційно збирає в місті Бердичеві кращих боксерів з усього світу, має статус «А» - одного із найпрестижніших у боксі. Турнір є вирішальним етапом перед чемпіонатом світу та Європи. За підсумками цьогорічних змагань визначиться остаточний склад збірної України, яка вирушить до Роттердама на молодіжний чемпіонат світу. За час існування в змаганнях взяли участь 1325 боксери з 27 країн світу.