Назад
Боксер Віктор Петров готується до Молодіжних Олімпійських Ігор
19.05.2014

На Молодіжні Олімпійські ігри, які в серпні 2014 року пройдуть у Китаї, поїдуть троє українців, у тому числі – наш земляк Віктор Петров.

Нагадаємо, нещодавно наш земляк, майстер спорту України міжнародного класу та триразовий чемпіон Європи Віктор Петров здобув срібну нагороду на Чемпіонаті Світу з боксу серед молоді. Турнір проходив у столиці Болгарії – Софії. Учасниками його стали близько 400 спортсменів із 108 країн світу. Про це повідомив сайт ОДА.

- Слабких суперників на цих змаганнях не було, – розповідає Віктор Петров. – Адже, щоб потрапити на Чемпіонат світу, треба пройти досить нелегкий шлях: стати чемпіоном України, подолати важкі та виснажливі тренування на зборах, провести бої зі спаринг-партнерами та вміло підвести свій фізичний стан до світового чемпіонату.

Бій у фінальному поєдинку Віктора Петрова з росіянином Бібертом Тюменовим проходив на рівних, без явної переваги. Проте, за словами тренера і батька спортсмена, заслуженого тренера України Віктора Петрова, судді були на стороні росіянина. Відтак із рахунком 3:0 наш земляк став срібним призером світової першості у ваговій категорії 64 кг. Хоча, як каже Віктор Васильович, перед цим три роки поспіль, на Чемпіонатах світу у 2009, 2011 та 2012 роках, спортсмен перемагав суперників із Росії.

Загалом, збірна команда України з боксу налічує десять чоловік, і троє з них стали призерами цьогорічного Чемпіонату світу. Як розповів Віктор Петров, ці змагання були ліцензійними на Молодіжні Олімпійські ігри, які в серпні 2014 року пройдуть у Нанкіні (Китай). Відтак, наш Віктор Петров і ще двоє спортсменів з України – одеський боксер Раміль Гаджиєв, який виступає у ваговій категорії 75 кг, і львів’янин Роберт Мартон (вагова категорія 91 кг) – вибороли путівки на цей престижний спортивний форум.

У загальнокомандному заліку цьогорічної Європейської першості збірна команда України увійшла до десятки найсильніших. Сильними суперниками Віктор Петро вважає боксерів із Куби, Казахстану, Росії, хороші результати цьогоріч показали також спортсмени із Сербії та Хорватії.

- Тепер – справа за підготовкою до Молодіжних Олімпійських Ігор, – наголошує тренер. – Перший тренувальний збір триватиме з 18 травня в Одесі, наступний – у Ковелі Волинської області.