Новини

Назад
Боксер Віктор Петров на юнацькій Олімпіаді в Китаї став п’ятим
26.08.2014

Тернопільський боксер Віктор Петров посів п’яте місце на ІІ юнацькій літній Олімпіаді, що цими днями проходить у місті Нанкіні (Китай). У ваговій категорії 64 кг наш земляк з рахунком 3:0 у поєдинку за п’яте місце переміг спортсмена з Угорщини Річарда Тотза, повідомили вуправлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Віктор Петров — майстер спорту України міжнародного класу, триразовий чемпіон Європи, срібний призер цьогорічного чемпіонату Світу серед молоді. Спортсмен — вихованець Теребовлянської дитячо-юнацької спортивної школи, представляє фізкультурно-спортивне товариство "Спартак", тренується під керівництвом батька, Заслуженого тренера України Віктора Михайловича Петрова, який заснував в місті Микулинці школу боксу.

Додамо, що колега по команді Віктора львів’янин Роберт Мартон у ваговій категорії 91 кг також посів 5 місце на юнацькій Олімпіаді у Нанкіні. З рахунком 3:0 український боксер виграв у представника Білорусі Максима Казлова. Ще один український боксер Раміль Гаджиєв 27 серпня у ваговій категорії 75 кг у фінальному поєдинку зустрінеться з росіянином Дмитром Нєстєровим. А серед жінок у ваговій категорії 57-60 кг українка Ангеліна Бондаренко стала шостою.

Загалом, за підсумками дев’яти змагальних днів, юні Олімпійці України вибороли в Нанкіні 24 нагороди, з них 7 золотих, 8 срібних та 9 бронзових.