Головна / Міжнародні змагання / Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів 2013р.

Учень Микулинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Віктор Петров став срібним призером Чемпіонату Європи з боксу 2013 року серед юніорів. Такі змагання відбувались у Роттердамі. Спортсмен виступав у ваговій категорії 60 кг і у фінальному поєдинку поступився угорцю Роланду Галосу. На шляху до фіналу чемпіонату Європи 2013 Віктор Петров здолав: на 1/16 стадії змагань – Ральфа Аусманіса (Латвія); на 1/8 стадії змагань – Лукаса Нємчіка (Польща); на 1/4 стадії змагань – Волкана Гокчега (Туреччина), на 1/2 стадії змагань – Михайла Кваціуса (Молдова).

Загалом, на цьогорічному Чемпіонаті Європи з боксу молодіжна збірна України здобула сім нагород: дві золотих, чотири срібних і одну бронзову медалі. Як ідеться на офіційному сайті Федерації боксу України, у півфіналах цьогорічної континентальної першості Україна була представлена найбільшою кількістю учасників: сім українських боксерів гідно та з неймовірним запалом на боротьбу боксували за честь України.

Найбільше українців – шестеро – було і у фінальних поєдинках змагань (із 36 фіналістів). В результаті у ваговій категорії 49 кг титул чемпіона Європи і золоту медаль для збірної України здобув запорізький боксер Дмитро Замотаєв. Переможним для української команди виявився й фінальний бій вагової категорії до 81 кг за участю луганчанина Владислава Михайлова. У фінальній сутичці наш боксер здолав угорця Адама Хомарі і став володарем "золота" Чемпіонату Європи. Срібні нагороди для української команди принесли, окрім спортсмена з Тернопільщини Віктор Петрова у ваговій категорії 60 кг, Ярослав Самофалов з Броварів (вагова категорія 64 кг), Рамазан Муслімов з Харкова (вагова категорія 91 кг) та Владислав Сіренко з Києва (вагова категорія +91 кг). Необхідно відзначити і вагомий вклад до загального здобутку української збірної й успіх лідера команди у вазі до 75 кг полтавчанина Олександра Хижняка, який став володарем бронзової нагороди чемпіонату Європи з боксу серед молоді 2013, - повідомляє Федерація боксу України.

До речі, найбільшу кількість золотих медалей на Чемпіонаті в Роттердамі здобула команда Росії – 3 медалі. Українські боксери із двома «золотими» друге місце розділили із спортсменами з Азербайджану. По одній найвищий нагороді чемпіонату в команд Угорщини, Франції та Ірландії.